Polecamy w sieci

Stowarzyszenie Pomocna DłonStowarzyszenie Pomocna Dłoń – strona internetowa Stowarzyszenia Pomocna Dłoń z Krakowa. Stowarzyszenie Pomocna Dłoń działa od 2000 r. Od momentu powstania koncentruje się na pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom. By jak najlepiej realizować swoje cele organizacja powołała do życia Poradnię Leczenia Uzależnień, która mając zawarte kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia i Urzędem  Miasta Krakowa bezpłatnie pomaga kilkuset osobom rocznie. Jesteśmy autorami i realizatorami szeregu programów pomocy osobom dotkniętym, na różnych  płaszczyznach, przez uzależnienie.


wemenders - fundacjaFundacja Wemenders została założona w 2006 roku. Głównymi celami statutowymi Fundacji są budowanie świadomości społecznej oraz wspieranie osób poszukujących pomocy w zakresie profilaktyki, diagnozy i leczenia chorób cywilizacyjnych. Poprzez działania edukacyjne i poszerzanie wiedzy na temat chorób cywilizacyjnych Fundacja zwiększa dostępność informacji i świadomość młodzieży oraz dorosłych w tym zakresie. Fundacja Wemenders jest twórcą innowacyjnego portalu www.Wemenders.com będącego kompendium wiedzy o depresji. Na portalu znajduje się m.in. baza autorskich artykułów, test na depresję dla osoby chorej lub jej bliskich, baza placówek i specjalistów, a także forum pomocy oraz konsultacje online.

 


Psychiatra GdańskPoradnia Psychiatryczna w ramach kliniki Lifemedica w Gdańsku. Nowoczesna poradnia zdrowia psychicznego w Gdańsku – lekarze specjaliści, doświadczeni psycholodzy oraz psychiatrzy przyjmujący w nowoczesnej klinice psychoterapii w Gdańsku.

 

 

 


Chcesz, aby twój link znalazł się na tej stronie? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy stowarzyszenia oraz poradnie psychologiczne.


One thought on “Polecamy w sieci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *