Jaki krem pod oczy po 30?

Są urodziny, które zmieniają bardzo wiele. Kiedy przekraczasz trzydziestkę, jesteś już zupełnie inną kobietą, niż dawniej. Bardziej świadomą, mądrą, odważną i… Z pewnym niepokojem patrzącą w lustro. Co robić, by wyglądać wciąż młodo i nie dać się ponieść fali pojawiających się zmarszczek? Trzeba jak najprędzej zadbać o stan swojej skóry.

Co wpływa na starzenie cery?

Przede wszystkim warto zdać sobie sprawę z faktu, że starzenie się nie jest czymś, co pojawia się nagle. Podobnie jak osłabienie kondycji cery i podatność na zmarszczki. Na zdrowy, młody wygląd pracuje się latami. Chodzi tutaj o staranną pielęgnację i tryb życia. Skóra zaniedbywana w młodości może mieć już pewne tendencje do łatwiejszego poddawania się problemom – dlatego choć trzydziesty rok życia jest przecież jeszcze dekadą młodości, warto już zacząć działać zanim zmuszona będziesz kupować kosmetyki oznaczone symbolem 60+. Najlepiej poświęcić chwilę na przeanalizowanie swojej codzienności i opracowanie przyjaznej, możliwej do sprawnej realizacji rutyny. Wcale nie musisz używać tysiąca specyfików i spędzać długich godzin w łazience, by wyglądać świeżo!

Rytuały pielęgnacyjne

Opracowanie rytuału pielęgnacyjnego pozwala na robienie pewnych rzeczy automatycznie, bez większego wysiłku. Każdy dzień bezwzględnie trzeba rozpocząć od starannego oczyszczenia i nawilżenia twarzy. Można tutaj stosować kosmetyki specjalistyczne, takie jak krem przeciwzmarszczkowy Richevon. Naturalny skład sprawia, że nie da się ani go przedawkować, ani się od niego uzależnić. Ponadto działa łagodnie, nie wywołując żadnych alergii i podrażnień. Można nakładać go także pod makijaż. W ciągu dnia przeważnie nie ma czasu na pielęgnację – dlatego wieczorem należy przyłożyć do niej szczególnie dużą uwagę. Ponownie pojawia się motyw oczyszczania, ponieważ przez cały dzień nagromadziło się sporo kurzu i sebum. Ważne będzie także złuszczenie cery i odżywienie jej w taki sposób, by odzyskała swoją jędrność i witalność. Może posłużyć do tego między innymi wspomniany już przez nas krem o działaniu wielofunkcyjnym.


Książka o depresji - Depresja odpowiedzi na pytania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *