Jak pozbyć się cieni i worków pod oczami?

Cienie i worki pod oczami to problem, z którym boryka się wiele osób. Choć istnieje wiele kremów oraz naturalnych przepisów, domowe sposoby na worki pod oczami w większości przypadków okazują się nieskuteczne. Jak się pozbyć worków pod oczami i odzyskać piękny, naturalny i świeży wygląd?

Z pomocą przychodzą tutaj zabiegi medycyny estetycznej. To skuteczne i jednocześnie bezpieczne sposoby, aby raz na zawsze pozbyć się cieni i worków pod oczami.

Laser Palomar Emerge

Wykorzystuje energię w postaci mikrowiązek światła, które wnikając do skóry powodują podgrzanie włókien kolagenowych, a to z kolei obkurcza je i napina.

Pollogen LEGEND

To innowacyjny zabieg wykorzystujący wiodące technologie branżowe takie jak Hybrid Energy, mikro-igłową technologię RF, TriLipo wykorzystującą nieinwazyjną energię RF oraz DMA. Połączenie tych technologii zapewnia widoczne zwiększenie objętości i ujędrnienie skóry.

Zabieg Surgen

Zabieg przeprowadzany jest w dwóch etapach. Pierwszy z nich polega na wprowadzeniu do skóry mikroigiełek przy wykorzystaniu radiofrekwencji RF. Drugi etap to emisja impulsów energii elektrycznej. Energia ta powoduje mikrouszkodzenia w skórze właściwej, co z kolei aktywuje procesy gojenia i odbudowę skóry oraz zmniejsza cienie pod oczami.

Zabieg Maximus

Podczas tego zabiegu wykorzystywane są technologie TriLipo RF oraz TriLipo DMA. Zabieg polega na głębokim rozgrzaniu warstwy skórnej i tłuszczowej. W wyniku tego procesu naczynka krwionośne ulegają wzmocnieniu, powstają nowe włókna kolagenowe oraz wzmacnia się produkcja kwasu hialuronowego.

Zabieg Pollogen Legend

Polega również na podgrzaniu skóry przez falę radiową. W wyniku tego zabiegu skróceniu ulegają włókna kolagenowe, a skóra od razu po zabiegu staje się jędrniejsza i bardziej napięta.

Geneo+

Działanie Geneo+ oparte jest na naturalnym dotlenieniu i odżywieniu skóry od środka, co skutkuje ujednoliceniem jej kolorytu, napięciem, ujędrnieniem oraz ogólną poprawą kondycji.

Mobilift

Zabieg polega na masażu odpowiednią głowicą, która sekwencyjnie zasysa skórę na różnych jej głębokościach. Dzięki temu skóra zostaje wzmocniona, dotleniona i odżywiona.

Dermapen/Mezopen

To nowoczesny zabieg mezoterapii mikroigłowej. Polega na wprowadzaniu substancji odżywczych w głąb skóry poprzez automatyczne nakłuwanie skóry przy pomocy mikroigieł. Zabieg nie tylko odżywia, ale także, poprzez miktonakłucia, pobudza skórę i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Głowica Hot-Cold

Kolejny sposób na cienie pod oczami to głowica Hot-Cold. Zabieg polega na naprzemiennym podgrzewaniu i ochładzaniu tkanek. Czynność ta pobudza i stymuluje skórę oraz poprawia mikrokrążenie.

Cienie i worki pod oczami wyglądają nieestetycznie, postarzają i sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną. Jeżeli naturalne sposoby zawiodą i nie wiemy już, co na opuchnięte oczy stosować, z pomocą przychodzą skuteczne zabiegi medycyny estetycznej. Warto skorzystać z konsultacji medycznej, dowiedzieć się więcej na temat proponowanych metod leczenia oraz dobrać zabieg najbardziej odpowiedni i dostosowany do indywidualnych potrzeb.


Książka o depresji - Depresja odpowiedzi na pytania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *