Depilacja laserowa Gdynia: zabieg Laserem Vectus

Depilacja laserowa to usuwanie zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Wiązki światła wytwarzane przez laser, wnikają pod skórę i niszczą cebulki włosowe. Dzięki temu mechanizmowi włosy nie odrastają. Ważny jest dobór mocy oraz czasu trwania zabiegu, co powinno być dostosowane odpowiednio do każdego rodzaju skóry, wieku klientki oraz częstotliwości zabiegów. Warto dodać, iż depilacja ta jest zupełnie bezbolesna. Poznaj szczegóły działania Lasera Vectus!

Dla kogo przeznaczona jest depilacja laserowa Vectus?

Jest to kolejny rodzaj depilacji, który ma ułatwić życie oraz walkę z niechcianym owłosieniem. Laserowe usuwanie owłosienia jest zabiegiem, który pozwala się cieszyć dłuży czas efektami. Dlatego też zabieg ten polecany jest dla klientów, którzy nie chcą marnować codziennie czasu na pozbywanie się owłosienia, nie lubią tego robić lub wolą wygodniejsze rozwiązania niż maszynki bądź depilatory. Depilacja laserowa pozwala na długi efekt gładkiej skóry. Przeznaczona jest ona dla osób w każdym wieku, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Osoby z bardzo wrażliwą skórą powinny poinformować o tym specjalistę przed zabiegiem, ale nie jest to żadnym przeciwwskazaniem. Zabieg można wykonać na następujących partiach ciała:

  • nogi
  • bikini
  • ręce
  • wąsik
  • pachwiny
  • piersi
  • brzuch
  • plecy
  • depilacja brazylijska

Jak wygląda zabieg laserem Vectus?

Specjalista po wywiadzie wstępnym oraz obejrzeniu skóry stwierdza, czy depilacja laserowa może być wykonana. Decyzja ta podejmowana jest po kompleksowej ocenie stanu naszej skóry. Następnie udajemy się na zabieg, w pierwszej kolejności wykonywana jest próba laserowa, jeżeli próba jest pozytywna – nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Laser kierowany jest na partie skóry, które wcześniej były zadeklarowane przez klientów.

Laser Vectus wyposażony w Czytnik Skintel

Jak się przygotować do zabiegu depilacji laserowej?

Należy przekazać specjaliście informacji odnośnie ciąży, przerwania ciągłości naskórka, świeżej opaleniźnie, obecności cukrzycy oraz obniżonej krzepliwości krwi. Ważne jest także poinformowanie o wszelkiego rodzaju chorobach skóry takich jak: łuszczyca, bielactwo oraz bliznowce.Ważny jest także aspekt chorób przewlekłych oraz przebytych zabiegów zarówno kosmetycznych jak i chirurgicznych. Na zabieg należy przybyć z umytą oraz ogoloną skórą, bez nakładania jakichkolwiek kosmetyków, nawet dezodorantów. Na okres miesiąca przed depilacją laserową nie powinno się używać depilatora, wosku, pęsety oraz kremów do depilacji. Stosowanie antybiotyku, bez względu na rodzaj leku, również opóźni wykonanie zabiegu o dwa tygodnie. Na okres trzech tygodni przed zabiegiem należy zrezygnować z picia naparów herbatek ziołowych oraz wyszczuplających. Kilka dni przed zabiegiem nie należy także używać scrubów, peelingów oraz kremów złuszczających, które mogą w jakikolwiek sposób podrażnić nasz naskórek. Tydzień przed depilacją nie wolno także robić kosmetycznego oczyszczania twarzy.

Depilacja laserowa vectusgdynia.plWybierz się już teraz na depilację laserową w Gdyni!

Gabinet kosmetologiczny w Gdyni oferuje zabieg depilacji Laserem Vectus – wystarczy się zapisać:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Skóra czasami może być podrażniona, jest to naturalny efekt, jednakże ustępuje on po kilku godzinach – do 2 dni. Odradza się stosowanie kosmetyków mających w swoim składzie alkohol, który może podrażniać skórę i wywoływać zaczerwienienia, dobrze jest także zrezygnować z mydła. W krótkim odstępie czasu po zabiegu depilacji laserowej nie powinno się korzystać z basenu, sauny bądź gorących kąpieli. Na okres miesiąca należy także unikać opalania, jeśli jednak jesteśmy na wakacjach w gorącym miejscu – zaleca się stosowanie kremów z filtrem 50 i więcej. W ciągu dwóch tygodni po zabiegu nie wolno używać kosmetyków złuszczających.

Wybierz zabieg depilacji laserem i ciesz się aksamitnie gładką skórą!


Książka o depresji - Depresja odpowiedzi na pytania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *